Контактирајте не

Зелена Храна пакет копродукции, ООД

адреса

Donghuan Индустриски парк, Donghuan Rd, Panyu округ, Гуангжу, Кина

Е-пошта

телефон

Мобилен: 0086-13229771992

Тел: 0086-20-61788589

Факс: 0086-20-61788589

часа

24 часа во режим наWhatsApp Онлајн Chat!