чоколадо кутија K8535


 • Достапност: На лагер
 • Печатење: Кориснички
 • детали за производот

  Тагови производ

  чоколадо кутија
  1, погоден за чоколадо или други мали слатки храна
  2, А голем избор на стилови
  3, различни големини за секој стил
  4, Површинска Finis: Втиснување, печат, UV слој, итн


 • Претходно:
 • Следно:

 • Поврзани производи

  
  WhatsApp Онлајн Chat!